10.01.2018Чăваш Ен Пуҫлăхĕ Михаил Игнатьев Чăваш Республикин Патшалăх Канашне Ҫырупа тухакан мероприяти валли массăллă информаци хатĕрĕсенче тăрăшакан журналистсене аккредитациленме сĕнетпĕр

Кăрлач уйăхĕн 16-мĕшĕнче Чăваш Ен Пуҫлăхĕ Михаил Игнатьев Чăваш Республикин Патшалăх Канашне Ҫырупа тухать.

Чăваш Республикин Пуҫлăхĕн Администрацийĕн Информаципе  тишкерӳ управленийĕн пресс-службин пайĕ массăллă информаци хатĕрĕсенче тăрăшакан журналистсене аккредитациленме сĕнет.  (правила аккредитации журналистов средств массовой информации).

Заявкăсене кăрлач уйăхĕн 13-мĕшĕччен 16 сехетчен ҫак адрессемпе йышăнаҫҫĕ:  press@cap.ru, press1@cap.rupress2@cap.ru.

Ыйтса пĕлмелли телефонсем: (8352) 39-35-71, (8352) 39-35-72.